Digne Ūdre-Lielbārde piedalās jauno folkloristu konferencē Tartu

Šoruden, 25.–26. septembrī, Tartu Universitātes bibliotēkā notiek jau četrpadsmitā Jauno folkloristu konference YoFo, kuras šī gada tēma ir “Humble Theory and the Power of the Vernacular” (“Pazemīgā teorija un tautas valodas spēks”).
Konference tradicionāli pulcē jaunos pētniekus folkloristikā un radniecīgās nozarēs no dažādām valstīm, veidojot starptautisku platformu zinātniskai diskusijai un ideju apmaiņai.
Latviju šogad pārstāv Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta pētniece Digne Ūdre-Lielbārde ar referātu “Academic Endeavours and Popular Imaginations: The Question of Lay and Academic Voices in Folklore Studies” (“Zinātniskie centieni un tautas iztēle: nespeciālistu un akadēmisko balsu jautājums folkloras pētniecībā”).