EN in English

Teātra pētnieki aicināti pieteikties dalībai konferencēs

Eiropas teātra studiju un izpildītāju asociācija (European Association of the Studies of Theatre and Performance) aicina pieteikties divām konferencēm, kas šajā gadā norisināsies Viļņā un Orhūsā.

23. un 24. septembrī tiešsaistē plānotā konference "Jaunais skatītājs post-Covid laikā: teātris un digitālā telpa" (New Spectatorship in POST-COVID times: Theater and the digital) rosinās diskusijas par jaunākajām norisēm globālajā teātra kultūrā, padziļinātu uzmanību pievēršot teātra (piespiedu) mediatizācijai, kā arī apskatot digitālā teātra veidošanās un jaunu skatīšanās formu pieredzi, kas rodas globālās pandēmijas laikā.

Pieteikšanās konferencei līdz 2021. gada 15. aprīlim, sekojot saitei.
Plašāk par konferenci: http://www.eastap.com/

Savukārt jauno pētnieku forums (Young Scholar's Forum) tiešsaistē norisināsies 21. jūnijā Orhūsā un 23. un 24. septembrī Viļņā. Forumā aicināti piedalīties doktora grāda kandidāti teātra studijās, kā arī deju, operas, leļļu teātra, cirka un citu izpildītājmākslu nozarēs. Foruma ietvaros īpaši tiek aicināts runāt par šodien sociāli nozīmīgiem tematiem, kas skar identitātes jautājumus un pētniecību Covid laikā.

Pieteikšanās līdz 2021. gada 1. aprīlim: YSF.EASTAP@gmail.com

Ilustratīvs foto: Flickr

Pēdējo reizi labots: 18.03.2021 09:31:11