EN in English

Research Slam 2018

24. janvārī plkst. 19.00 klubā "Četri balti krekli" Vecpilsētas ielā 12, Rīgā notiks jauno zinātnieku konkursa "Research Slam 2018" pirmā atlases kārta, kurā ar prezentāciju "Kas kopīgs kartupeļiem un tautasdziesmām?" piedalīsies arī LU LFMI pētniece Ginta Pērle-Sīle.

"Research Slam" ir konkurss maģistrantiem un doktorantiem, ko organizē Rīgas Tehniskās universitātes Doktorantūras skola ar mērķi iepazīstināt sabiedrību ar pētījumiem un zinātnisko darbu, ko veic Latvijas jaunie zinātnieki viegli uztveramā, interesantā un saistošā veidā. Konkurss tiks īstenots jau sesto gadu pēc kārtas, un tradīcija to rīkot Latvijas mērogā tiks turpināta arī šoreiz. Lai konkursu padarītu vēl aizraujošāku, dalībniekiem būs iespēja sacensties ne tikai par galvenajām balvām, bet arī par dažādām nominācijām.

Konkursa pirmajā kārtā par vietām finālā sacentīsies astoņi Latvijas maģistranti un doktoranti ar viegli saprotamiem un atraktīviem stāstījumiem par saviem pētījumiem. Lai padarītu konkursu interesantāku, dalībniekiem uzstāšanās ir jāveido, izmantojot PechaKucha™ formātu (20 slaidi x 20 sekundes). Visas uzstāšanās vērtēs gan žūrija, gan arī skatītāji, kuri varēs paust savu viedokli, atdodot balsi par savu favorītu.

Plašāka informācija par konkursu "Research Slam" mājaslapā.

Pēdējo reizi labots: 19.01.2018 11:26:10