EN in English

Latvijas Universitātes 76. starptautiskā zinātniskā konference

Latvijas Universitātes (LU) 76. starptautiski zinātniskajā konferencē, kas norisinās no 2018. gada janvāra līdz martam piedalīsies divi LU LFMI pētnieki – Ginta Pērle-Sīle un Arnolds Laimonis Klotiņš.

2. februārī konferences sekcijas sēdē "Prioritārā tēma "LETONIKA, DIASPORA UN STARPKULTŪRU KOMUNIKĀCIJA". Humanitārā doma – valoda, teksts, kultūra". LU Humanitāro zinātņu fakultātes Latvistikas un baltistikas nodaļas Folkloristikas un etnoloģijas katedras sekcijā "Tradicionālās kultūras mantojums un tā mūsdienu interpretācijas" (Visvalža ielā 4a, 305. auditorijā) ar referātu "F. D. Vāra "Palcmariešu dziesmu krājums" trejādā perspektīvā" piedalīsies LU LFMI pētniece Ginta Pērle-Sīle.

12. februārī konferences tēmas "Cilvēks un tehnoloģijas, izglītības kvalitāte" sekcijas sēdē "Valoda un literatūra izglītības kontekstā" (LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 74/76, A-409) ar prezentāciju – "Sabiedrības iesaistes akcijas kā potenciāls mācību procesa papildinājums: akcijas "Skandē Veidenbaumu" piemērs" – piedalīsies Eva Eglāja-Kristsone un Signe Raudive, bet Ginta Pērle-Sīle vēstīs par "Garamantas.lv – jaunas iespējas folkloras mācībām skolā".

Savukārt 13. februārī plenārsēdē "Humanitārās zinātnes mums pašiem, valstij, pasaulei" (Kalpaka bulvārī 4, LU Humanitāro un sociālo zinātņu centra konferenču zālē) ar referātu "Spriedze starp varu un garu Latvijas pēckara staļinismā (mūzikas dzīves aspekts)" piedalīsies LU LFMI vadošais pētnieks Arnolds Laimonis Klotiņš.

Plašāk par konferenci: https://www.lu.lv/konference/.

Pēdējo reizi labots: 11.02.2018 10:01:01