EN in English

LU LFMI pētnieki piedalīsies konferencē "Kultūras Krustpunkti XII"

No 1. līdz 3. novembrim Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA), Ludzas ielā 24, Rīgā un LKA Teātra mājā "Zirgu pasts" Dzirnavu ielā 46, Rīgā norisināsies divpadsmitā kultūras un mākslu zinātnēm un aktualitātēm veltītā konference "Kultūras Krustpunkti". Konferences apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 80 pētījumiem, ko prezentēs ne tikai Latvijas pētnieki, bet arī viesi no Nīderlandes, Krievijas, Spānijas un Polijas.

Konferencē piedalīsies arī LU LFMI vadošie pētnieki – Rita Treija konferences plenārsēdē, 1. novembrī, vēstīs par svētku izpēti Latviešu folkloras krātuvē, savukārt 2. novembrī sekcijā "Literatūra un tulkošana" Inguna Daukste-Silasproģe uzstāsies ar referātu "Daži svētku mirkļi Otrā pasaules kara bēgļu ikdienā", savukārt Arnolds Klotiņš sekcijā "Kultūras mantojums un atmiņu institūcijas" – ar referātu "Nacionālā skaņumāksla un valsts tapšana".

Konferences programmu skatīt ŠEIT.

"Kultūras Krustpunkti XII" ir viens no Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) veltījumiem Latvijas valsts simtgadei, tāpēc konferences virstēma šajā gadā ir "Dzimšana, svētki un svinēšana kultūrā" jeb DAUDZ LAIMES!.

Plašāk par konferenci lasīt Latvijas Kultūras akadēmijas mājaslapā.

Pēdējo reizi labots: 31.10.2018 15:32:16