EN in English

Digitālā nedēļa: digitālās koprades projekti

27. martā plkst. 17.00 Telpā -15+ (M stāvā) notiks nodarbība "Digitālās koprades projekti – pieredze, kļūdas, atziņas un atslēgas uz aktīvu sabiedrības iesaisti". Lektores būs Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta (LU LFMI) vadošās pētnieces – Sanita Reinsone un Eva Eglāja-Kristsone.

Nodarbībā uzzināsiet par vairākiem LU LFMI veidotajiem digitālās koprades projektiem, piemēram, "Simtgades burtnieki", "Skandē Veidenbaumu", "Dziedi ar arhīvu" u. c. Institūta pētnieces dalīsies pieredzē par šo projektu tapšanas gaitā gūto pieredzi un atziņām, kā panākt sabiedrības aktīvu iesaisti un uzturēt pastāvīgu interesi par tiem.

No 25. līdz 29. martam Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks "Eiropas Digitālajai nedēļai 2019" veltīta pasākumu programma. Piecās praktiskās nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt vērtīgu informāciju par Latvijas Nacionālo digitālo bibliotēku, digitālajām prasmēm darba un informācijas meklēšanā, digitālās koprades projektiem un Nacionālo enciklopēdiju. Dalība bez maksas, iepriekš pieteikties nav nepieciešams.

"Eiropas Digitālo nedēļu 2019" Latvijā rīko Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

"Digitālā nedēļa" Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital week 2019 ietvaros un notiek jau 10. reizi (iepriekšējais nosaukums – "E-prasmju nedēļa").

Pēdējo reizi labots: 20.03.2019 10:44:51