EN in English

2021. gada decembris

1.12.2021. Latvijas Nacionālā bibliotēkas podkāsts "Klausītava" publicējis epizodi, kurā Dace Bargā sarunājās ar dzejnieku un literatūrzinātnieku Kārli Vērdiņu, kā arī Evu Eglāju-Kristsoni, Latvijas Literatūras, folkloras un mākslas institūta direktori un pētnieci. Viņi sarunājas par izcilo latviešu rakstnieci Regīnu Ezeru un viņai veltītu starptautisku konferenci.

1.-3.12.2021. Martynas Mažvydas Lietuvas Nacionālajā bibliotēkā norisinās starptautiska konference "Theatrum Libri: The Press, Reading and Dissemination in Early Modern Europe", kurā plenāra lasījumu "Participatory digital heritage: values, meanings, and practices" sniedz Sanita Reinsone.

1.-3.12.2021. Norisinās 53. Slāvistikas, Austrumeiropas un Eirāzijas studiju asociācijas konference par tēmu "Daudzveidība, intersekcionalitāte, starpdisciplinaritāte". Konferrencē piedalās trīs LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta pētnieki: Ph.D. Jānis Ozoliņš, Dr. philol. Kārlis Vērdiņš un Dr. philol. Jānis Oga.

3.-4.12.2021. LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku organizē vērienīgu virtuālu konferenci "Regīna Ezera un Austrumeiropas literatūra". Konferencē ar priekšlasījumu piedalījās LU LFMI pētnieki: Eva Eglāja-Kristsone, Zita Kārkla, Dace Bula, Artis Ostups, Toms Ķencis, Jānis Ozoliņš, Kārlis Vērdiņš, Madara Eversone, Inguna Daukste-Silasproģe, Jānis Oga un Edīte Tišheizere.

9.12.2021. Pētnieks Dr. philol. Gatis Ozoliņš ar ziņojumu "Meklējot teicēju pilsētā" piedalās VI Latvijas stāstnieku konferencē, kuru palīdz organizēt LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts.

20.12.2021. Letonikas lasījumos "Jezuītu Georga Elgera un Mihaela Rota literārais mantojums" ar priekšlasījumu uzstājās pētniece Dr. philol. Māra Grudule.

Pēdējo reizi labots: 05.01.2022 11:32:46