EN in English

LU LFMI darbinieki



Dace Bula

Nav bildes

LU LFMI direktore, vadošā pētniece
Dr. philol.
dace.bula@lulfmi.lv


Ainars Brūvelis

Nav bildes

IT attīstības konsultants


Maija Burima

Nav bildes

pētniece
Dr. philol.
maija.burima@lulfmi.lv


Pauls Daija

vadošais pētnieks
Dr. philol.
pauls.daija@lulfmi.lv



Jānis Daugavietis

Nav bildes

pētnieks
Dr. sc. soc.
janis.daugavietis@lulfmi.lv


Inguna Daukste-Silasproģe

Inguna Daukste-Silasproģe

vadošā pētniece
Dr. philol.
inguna.daukste@lulfmi.lv


Eva Eglāja-Kristsone

Eva Eglāja-Kristsone

vadošā pētniece
Dr. philol.
eva.eglaja@lulfmi.lv


Madara Eversone

Madara Eversone

zinātniskā asistente
Mg. philol.
madara.eversone@lulfmi.lv


Zigrīda Frīde

Zigrīda Frīde

pētniece
Dr. philol.
zigrida.fride@lulfmi.lv


Elīna Gailīte

Elīna Gailīte

zinātniskā asistente
Mg. hist.
elina.gailite@lulfmi.lv


Ieva Garda-Rozenberga

Ieva Garda-Rozenberga

pētniece
Dr. philol.
ieva.garda@lulfmi.lv


Gundega Grīnuma

Gundega Grīnuma

pētniece
Dr. philol.
gundega.grinuma@lulfmi.lv


Māra Grudule

Māra Grudule

pētniece
Dr. philol.
mara.grudule@lulfmi.lv


Viktors Hausmanis

Viktors Hausmanis

vadošais pētnieks
Dr. philol.
viktors.hausmanis@lulfmi.lv


Justīne Jaudzema

Justīne Jaudzema

asistente
B. A.
justine.jaudzema@lulfmi.lv


Dita Jonīte

Dita Jonīte

zinātniskā asistente
Mg. philol.
dita.jonite@lulfmi.lv


Benedikts Kalnačs

Benedikts Kalnačs

vadošais pētnieks
Dr. philol.
benedikts.kalnacs@lulfmi.lv


Ieva Kalniņa

Ieva Kalniņa

vadošā pētniece
Dr. philol.
ieva.kalnina@lulfmi.lv



Vija Klints

Vija Klints

asistente
vija.klints@lulfmi.lv


Arnolds Laimonis Klotiņš

Arnolds Klotiņš

vadošais pētnieks
Dr. art.
arnolaim@inbox.lv


Baiba Krogzeme-Mosgorda

Baiba Krogzeme-Mosgorda

vadošā pētniece
Dr. philol.
baiba.krogzeme@lulfmi.lv


Sigita Kušnere

Nav bildes

LU LFMI izpilddirektore

sigita.kusnere@lulfmi.lv


Zinaida Kuzmina

Justīne Jaudzema

grāmatvede
zinaida.kuzmina@lulfmi.lv


Toms Ķencis

Toms Ķencis

pētnieks
Dr. art.
toms.kencis@lulfmi.lv


Uldis Ķirsis

Uldis Ķirsis

IT speciālists
comp.
uldis@sit.lv


Anna Laganovska

Anna Laganovska

asistente



Sandis Laime

Sandis Laime

pētnieks
Dr. philol.
sandis.laime@lulfmi.lv


Edīte Leščinska (Tišheizere)

Edīte Leščinska

pētniece
Dr. art.
edite.lescinska@lulfmi.lv


Aigars Lielbārdis

Aigars Lielbārdis

pētnieks
Dr. philol.
aigars.lielbardis@lulfmi.lv


Vilhelmīne Mackus

Nav bildes

lietvede
vilhelmine.mackus@lulfmi.lv


Elga Melne

Elga Melne

pētniece
Mg. philol.
elga.melne@lulfmi.lv


Artis Ostups

Nav bildes

zinātniskais asistents
Mg. philos.
artis.ostups@lulfmi.lv


Gatis Ozoliņš

Gatis Ozoliņš

pētnieks
Dr. philol.
gatis.ozolins@lulfmi.lv


Jānis Ozoliņš

Jānis Ozoliņš

pētnieks
Mg.art.
janis.ozolins@lulfmi.lv


Guntis Pakalns

Guntis Pakalns

pētnieks
Dr. philol.
guntis.pakalns@lulfmi.lv


Ginta Pērle-Sīle

Ginta Pērle-Sīle

pētniece
Mg. philol.
ginta.perle@lulfmi.lv


Kristīne Pokratniece

Kristīne Pokratniece

asistente
Mg. philol.
kristine.pokratniece@lulfmi.lv


Aldis Pūtelis

Aldis Pūtelis

zinātniskais asistents
Mg. philol.
aldis.putelis@lulfmi.lv


Signe Raudive

Signe Raudive

zinātniskā asistente
B. philol.
signe.raudive@lulfmi.lv


Beatrise Reidzāne

Beatrise Reidzāne

pētniece
Dr. philol.
beatrise.reidzane@lulfmi.lv


Sanita Reinsone

Sanita Reinsone

vadošā pētniece
Dr. philol.
sanita.reinsone@lulfmi.lv


Ieva Rodiņa

Ieva Rodiņa

zinātniskā asistente
Mg. philol.
ieva.rodina@lulfmi.lv


Anita Rožkalne

Anita Rožkalne

vadošā pētniece
Dr. philol.
anita.rozkalne@lulfmi.lv


Una Smilgaine

Una Smilgaine

zinātniskā asistente
Dr. philol.
una.smilgaine@lulfmi.lv


Ilze Šarkovska-Liepiņa

Ilze Liepiņa

pētniece
Dr. art.
ilze.liepina@lulfmi.lv


Ieva Tihovska

Ieva Tihovska

pētniece
Dr. art.
ieva.tihovska@lulfmi.lv


Rita Treija

Rita Treija

vadošā pētniece
Dr. philol.
rita.treija@lulfmi.lv


Antra Upeniece

Antra Upeniece

asistente
B. philol.
antra.upeniece@lulfmi.lv


Digne Ūdre

Digne Ūdre

zinātniskā asistente
B. art., B. ped.
digne.udre@lulfmi.lv


Anita Vaivade

Anita Vaivade

pētniece
Dr. art.
anita.vaivade@lulfmi.lv


Kārlis Vērdiņš

Kārlis Vērdiņš

pētnieks
Dr. philol.
karlis.verdins@lulfmi.lv


Māra Vīksna

Māra Vīksna

pētniece
Dr. philol. h. c.
mara.viksna@lulfmi.lv


Elvīra Žvarte

Elvīra Žvarte

asistente
B. art.
elvira.zvarte@lulfmi.lv

Pēdējo reizi labots: 12.07.2017 13:14:43