EN in English

​Simona Sofija Valke piedalīsies konferencē "Kurzemes un Zemgales hercogistes laiks – unikāls periods pasaules vēsturē"

2020. gada 2. un 3. aprīlī Kuldīgas Mākslas namā notiks starptautiskā zinātniskā konference "Kurzemes un Zemgales hercogistes laiks – unikāls periods pasaules vēsturē", kurā ar referātu piedalīsies arī LU LFMI pētniece Dr. philol. Simona Sofija Valke. Pētniece konferencē uzstāsies ar referātu "Franču literatūras piedāvājums Kurzemes un Zemgales hercogistes laikrakstos".

Starptautiskajā zinātniskajā konferencē referātus lasīs 19 zinātnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Austrijas, Polijas un Nīderlandes, savukārt diskusiju dalībnieku vidū būs zinātnieki un kultūras mantojuma jomas eksperti arī no citām Eiropas valstīm. Pētnieki prezentēs referātus par iepriekš nepētītiem Kurzemes un Zemgales hercogistes un 16.–18. gadsimta Kuldīgas vēstures un kultūras aspektiem Eiropas un pasaules kontekstā, kā arī aplūkos iepriekš analizētus jautājumus citā rakursā.

Konferenci organizē Kuldīgas novada muzejs sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību, Latvijas Universitāti un Mantojuma pārvaldības institūtu Vācijā. Pasākums tiek veidots ar mērķi veicināt Kurzemes un Zemgales hercogistes un 16.–18. gadsimta Kuldīgas vēstures un kultūras izpēti un tās rezultātu popularizēšanu sabiedrībā.

Konference notiks latviešu un angļu valodā, tiks nodrošināts sinhronais tulkojums.

Konferences programmu iespējams skatīt ŠEIT.

Pēdējo reizi labots: 27.02.2020 22:51:17