EN in English

Izaicinājumi publicējoties sociālajās un humanitārajās zinātnēs

3. jūlijā plkst. 10.00 Kalpaka bulvārī 4, Latvijas Universitātes Bibliotēkas 1. stāvā notiks saruna "Izaicinājumi publicējoties sociālajās un humanitārajās zinātnēs starptautiskos zinātniskos žurnālos". Sarunas mērķis ir kopīgi izzināt ar kādiem izaicinājumiem saskaras pētnieki un zinātnieki, meklējot publicēšanās iespējas starptautiskos zinātniskajos žurnālos. Pasākumā ar pieredzi dalīsies Dr. sc.soc. Miķelis Grīviņš, Dr. Sc. Comm. Mārtiņš Kaprāns, Dr. sc. soc. Inta Mieriņa, Dr.phil. Jurģis Šķilters.

Pasākumā aicināti piedalīties pētnieki, pēcdoktoranti, doktoranti, kuriem interesē uzzināt vairāk par to, kā uzlabot savu publicēšanās praksi.
Kopīgi izzināsim kā sociālo un humanitāro zinātņu pārstāvjiem publicēties starptautiskos zinātniskos žurnālos, ar kādiem izaicinājumiem saskārušies sarunas dalībnieki, meklējot atbildes uz jautājumiem:

11.45–12.00 būs programmas Apvārsnis 2020 projekta Open Aire prezentācija "Atvērtā piekļuve jeb Open Access zinātniskās publicēšanās kontekstā" par ko vairāk stāstīs Gita Rozenberga Latvijas Universitātes Bibliotēkas

Programmā iespējamas izmaiņas.

Visi sanākušie aicināti pievienoties sarunai, padaloties ar savu pieredzi un zināšanām un uzdodot jautājumus.

Interesenti līdz 1. jūlijam plkst. 17.00 aicināti reģistrēties šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSD0HVYkIg2zLRQVNEHuwhOcCW8hFBC0wuX-78sPt6irErSQ/viewform.

Par runātājiem:
Miķelis Grīviņš, Latvijas Sociologu asociācijas valdes priekšēdētājs un pētnieks Baltic Studies Centre, kas veiksmīgi startējis dažādos programmas Apvārsnis 2020 projektos.
Mārtiņš Kaprāns Latvijas Universitātes Filozofijas un sociloģijas institūta pētnieks.
Inta Mieriņa, Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījuma centra direktore, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta vadošā pētniece
Jurģis Šķilters, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijas vadītājs,

Pasākumu organizē VIAA Nacionālais kontaktpunkts sadarbībā ar Latvijas Universitātes Bibliotēku, Latvijas Sociologu asociāciju, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institītu, Latvijas universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centru. Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratoriju
Informatīvi atbalsta Rīgas Stradiņu Universitāte, Latvijas antropologu biedrība, Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūts.

Pēdējo reizi labots: 19.06.2019 09:42:18